SHPATEN Kontakt Beton

Тонована адгезійна фарба з крупним кварцовим піском

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Для укладання «плитки по плитці»

Збільшує адгезію

Покращує зчеплення матеріалів

Створює шорстку поверхню

SHPATEN KONTAKTBETON — адгезійна фарба для попередньої обробки гладких, щільних основ (керамічної плитки, олійної фарби, бетону та ін.), перед нанесенням вирівнювальних штукатурок для використання в якості адгезійного шару перед укладанням керамічної плитки по старій плитці з використанням клею для плитки. Тонована в фіолетовий колір для візуального виділення оброблених ділянок. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 7 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, cолей, залишків фарб, мастил та ін. Ділянки з низькою адгезією видалити механічно. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення.

SHPATEN KONTAKTBETON випускається у вигляді фарби, готової до використання. Перед початком роботи вимішати вміст відра за допомогою дриля з насадкою до отримання однорідної консистенції.

SHPATEN KONTAKTBETON рівномірно нанести на підготовану основу за допомогою пензля чи щітки. Рівномірність нанесення оцінювати за однорідністю кольору покриття.

Час висихання покриття на поверхні – 4-6 год при температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання фарби може змінюватися.

Після обробки поверхні адгезійною фарбою наносити вирівнювальну штукатурку чи укладати плитку можна не раніше, ніж через 12 годин.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря до 80 %.

від 0,35 кг на 1 м2 поверхні. Витрати уточнюються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.