Про компанію

 

Компанія заснована ще у 1993 році і є першим вітчизняним виробником будівельних сумішей на теренах Західної України. За 30 років існування ФЕРОЗІТ перетворився на одного з найпотужніших виробників та трейдерів матеріалів для будівництва. Наша продукція визнана серед професіоналів, майстрів та споживачів. Асортимент налічує понад 350 найменувань якісних та сучасних товарів для ремонту, оздоблення та будівництва.

Зараз до складу групи компаній Ферозіт входять:

– завод з виробництва будівельних сумішей «Ферозіт»;
– фабрика фарб та декоративних штукатурок «FEROMAL»;
– пінопластовий завод «ФероПласт»;
– дистрибуційна система з власними складами та персоналом (у понад 12 регіонах України);
– транспортно-логістична компанія з власним рухомим складом «Фенікс ЛТД».

До бренд-портфелю підприємства входять торгові марки «FEROMAL», «ФЕРОЗІТ», «SHPATEN» та «LeoMix», які розраховані на три основні сегменти ринку – дорогий, середній та дешевий. Це матеріали для влаштування підлоги, штукатурні суміші, шпаклівки, клеї, грунтовки, пінополістирольні плити, фарби та готові композиції власного виробництва.

Стратегія КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ дозволяє повністю задовольняти потреби майстрів на об’єкті від старту до фінішу, що дає нашій компанії унікальні переваги над конкурентами.

Потужності підприємства обрали для себе знані вітчизняні та іноземні компанії для виробництва власних торгових марок. Адже інвестувавши у майбутнє – з 2012 року – маємо сучасний автоматизований високопродуктивний завод з виробництва сухих будівельних сумішей.

Власні виробничі потужності складають:

– до 300 000 тон цементних сумішей/рік;
– до 24 000 тон гіпсових сумішей/рік;
– до 35 000 тон вапняних сумішей/рік;
– до 20 000 тон готових композицій/рік;
– до 980 000 м куб пінополістирольних плит/рік

Технологами підприємства, першими в Україні, було розроблено унікальний Комплекс матеріалів на основі вапна, який є абсолютно безпечним для мешканців та стійкий до біологічних забруднень (вапняні штукатурки «Штук», вапняна фарба та спеціальна грунтовка) – КОМПЛЕКС ВАПНЯНИХ МАТЕРІАЛІВ ФЕРОЗІТ. Особливо рекомендований для алергиків та осіб з проблемами дихання, адже володіє антибактеріальними властивостями та забезпечує «дихання» стін.

Високі показники якості продукції відзначено численними призами та нагородами, в тому числі Державною премією Президента України в галузі науки та техніки!

Система контролю якості продукції сертифікована згідно міжнародного стандарту ISO 9001, якою передбачено вхідний контроль сировини, контроль усіх стадій виробництва та перевірка уже готової продукції та сертифікат на систему екологічного менеджменту ISO 14001. Також здійснюється технічна підтримка виконавців, працює Навчальний центр із застосування продукції власного виробництва. Власна сертифікована лабораторія та величезний досвід у розробці нових рецептур.

Серія нових інноваційних декоративно-оздоблювальних матеріалів під ТМ «FEROMAL» (фарби, штукатурки шпаклівки та ін.) додатково проходять тестування в іноземних лабораторіях для підтвердження відповідності європейським стандартам, з подальшими планами виходу на зовнішні ринки збуту.

Усі побажання клієнтів фіксує «Електронна книга скарг та пропозицій» – тобто робиться все, щоб максимально догодити покупцю як відомими, так і новими товарами.

Нашу продукцію продають найбільші будівельні мережі України – «Епіцентр К», «Нова лінія» та «АРС Кераміка», а також гуртівні та будівельні магазини. Що є беззаперечним визнанням якості та народного попиту.

Власна дистрибуція – регіональні представництва – успішно працюють у понад 12* найбільш привабливих регіонах України. Та забезпечують повну комплектацію будівельних бригад усіма необхідними матеріалами.

Ідучи в ногу з часом продовжуємо розбудову власної мережі колор-студій FEROMAL – комп’ютерного підбору кольору з можливістю тонування продукції власного виробництва та ін.

Окрім того, ми перші і найбільші виробники декоративної штукатурки Мозаїка та кольорових пісків для її виготовлення. Це дозволило сформувати найбільшу на ринку колекцію готових кольорових рішень та перейти до виготовлення ексклюзивної Мозаїки під кожного окремого замовника, щоб втілити в життя найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Окремим стратегічним напрямком для компанії Ферозіт є виготовлення та продаж сертифікованої системи утеплення будівель. Для цього у 2002 році було запущено завод з виробництва пінополістирольних плит. Так, на сьогодні, кожен сьомий метр квадратний фасаду утеплений за допомогою нашого пінопласту. А ще 40 % теплих фасадів виконані утеплювачами наших партнерів (мін вата та ніздрюватий бетон), при цьому з використанням наших сумішей та фарб.

Наші матеріали доступні в Державній програмі енергозбереження та IQ-Energy (за підтримки ЭБРР).

Окрім цього, компанія Ферозіт є офіційним представником в Україні світового лідера гідроізоляції – компанії «KÖSTER» . Це широкий спектр гідроізоляційних систем від підвалу до покрівлі, а також індивідуальні рішення. Адже до 80% пошкоджень будівельних конструкцій, спричинені саме з проблемами в гідроізоляції.

А також, єдиним офіційним представником відомої європейської ТМ «HAERING», яка більше 130 років виробляє якісні інноваційні продукти преміум класу для захисту будинків і промисловості – декоративно-оздоблювальні матеріали, промислові фарби, матеріали для реставрації пам’яток архітектури та ін.