LeoMix QuarzPutzFarbe

Адгезійна грунтувальна фарба з кварцовим наповнювачем

Ціна: 799.00 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Водостійкий

Готова до використання

Збільшує адгезію

Зміцнює поверхню

Паропроникна

Покращує нанесення штукатурки

Покращує формування фактури

LeoMix QuarzPutzFarbe — готова до використання грунтувальна фарба для підготовки основ з бетону, гіпсу, цементних та цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних листів, ДСП, ДВП, QSB, OSB перед нанесенням акрилових та мінеральних декоративних штукатурок. LeoMix QuarzPutzFarbe покращує адгезію та запобігає появі плям на поверхні штукатурок, зумовлених особливостями основ. Після висихання утворює міцне покриття, стійке до атмосферних та механічних впливів. Рекомендовано застосовувати для консервації незавершених фрагментів фасадів на зимовий період. Виготовляється білого кольору. Тонується за каталогами NCS, Color Harmony, Feromal Color System та інших. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, cолей, залишків фарб, мастил та ін. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою LeoMix Grund.

DoMix QuarzPutzFarbe перед початком роботи слід ретельно вимішати дрилем з насадкою при малих обертах до отримання однорідної консистенції.

Грунтувальну фарбу LeoMix QuarzPutzFarbe рекомендовано тонувати в колір декоративної штукатурки.

LeoMix 11 QuarzPutzFarbe рівномірно нанести на попередньо підготовану основу за допомогою щітки або пензля. Рівномірність нанесення оцінювати за однорідністю кольору покриття. Час висихання покриття на поверхні – 4-6 год при температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання фарби може змінюватися. Інструмент вимити водою відразу після використання. Після обробки поверхні грунтувальною фарбою штукатурку наносити не раніше, ніж через 12 годин. Для консервації незавершених фрагментів фасадів на зимовий період рекомендовано наносити фарбу в два шари.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря до 80 %. При виконанні робіт поверхню захищати від попадання прямих сонячних променів, дощу, вітру та від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою.

ВИТРАТИ

0,25-0,30 кг на 1 м² поверхні.

Витрати уточнюються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

 

СКЛАД

Водна дисперсія акрилового кополімеру, вода, кварцовий наповнювач, мінеральні наповнювачі, пігменти та модифікуючі добавки.

 

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.