LeoMix Perfekt Finish

Фінішна тонкошарова акрилова шпаклівка

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Екологічно чиста

Еластична

Легко наноситься

Паропроникна

Тонкошарова

Тріщиностійка

LeoMix 1 Perfekt Finish – готова шпаклювальна маса для фінішного вирівнювання поверхонь стін та стелі (гіпсові, цементно-вапняні штукатурки та гіпсокартонні плити) перед фарбуванням усіма видами дисперсійних фарб всередині приміщень.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, жиру, залишків олійних та емульсійних фарб. Поверхні, що осипаються, видалити механічно. Перед нанесенням шпаклівки поверхню обов’язково обробити грунтовкою LeoMix Grund.

Продукт готовий до використання. Водою не розводити! Безпосередньо перед використанням шпаклювальну масу старанно перемішати дрилем з насадкою при малих обертах (занадто високі оберти можуть призвести до появи повітряних бульбашок у масі).

Шпаклівку нанести на суху підготовану основу за допомогою нержавіючого шпателя тонким рівномірним шаром товщиною до 1 мм. У випадку більших нерівностей поверхні провести повторне нанесення LeoMix 1 Perfekt Finish кількома шарами. Час висихання одного шару 3-4 години. Після повного висихання шпаклівки дрібні нерівності видалити за допомогою шліфувального паперу чи сітки. Фарбування можна проводити не раніше, ніж через 24 години. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20°С та відносної вологості повітря 60%. За інших умов час висихання може змінюватись.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5°С до +30°С і відносній вологості повітря до 70%. Інструмент вимити водою відразу після використання.

Час висихання, не менше 3 год
Подальше нанесення оздоблювальних матеріалів після грунтування, не раніше 24 год
Витрата від 0,25 кг на 1 м²
Температура виконання робіт +5ºС ÷ +30ºС

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.