Гіпс будівельний

Гіпс будівельний ТМ “Ферозіт”

Ціна: 51.00 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Гіпсове в’яжуче будівельне призначене для заповнення отворів, штроб, закріплення маяків при виконанні штукатурних робіт, виготовлення декоративних  виробів та форм.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін.

Для приготування розчинової суміші гіпс висипати в ємність з чистою водою і старанно перемішати до утворення однорідної консистенції.

Розчинову суміш використати до затвердівання.

Пропорції розчинової суміші

1 кг гіпсу на 0,5÷0,6 л води.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.