Ферозіт МЕГАФЛЕКС

Клей супереластичний для плиток без обмеження розмірів (клас С2ТЕ S1)

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

- Армований волокном

- Водо- та морозостійкий

- Для зовнішніх та внутрішніх робіт

- Для облицювання цоколів басейнів і терас

- Для плиток без обмеження розміру

- Для усіх видів теплих підлог

- Клас - С2ТЕ S1

- Міцність зчеплення з основою 1.6 MPa (МПа)

Ферозіт МЕГАФЛЕКС — армована волокном полімермінеральна модифікована суха клейова суміш на основі високоякісного цементу та модифікаторів провідних європейських виробників для облицювання бетонних, цементних, гіпсових та цементно-вапняних основ, гіпсокартону плитками з природного і штучного каменю, керамограніту (гресу) без обмеження розміру з водопоглинанням від 0 % на поверхнях, що зазнають дії води, замерзання (чи нагрівання): терасах, цоколях, балконах, басейнах, підлогах з підігрівом, камінів, печей (температура поверхні до 80 0С), а також по старій керамічній плитці. Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Фасування – 25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності більше 5 мм вирівняти клеєм Ферозіт МЕГАФЛЕКС за добу до початку робіт. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі основу обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1, витримати не менше 6 годин перед початком облицювання. Плитку очистити від пилу, забруднень, які можуть зменшити адгезію клею. Для гідроізоляції зовні та всередині будівель на балконах, терасах, душових у ванних кімнатах рекомендується використовувати гідроізоляційну суміш Ферозіт 360.

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,21 – 0,23 л води на 1 кг сухої суміші, засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар розчинової суміші.  Теркою з прямокутними чи заокругленими зубцями (при площі плитки більше 0,6 м²) вирівняти товщину шару у перпендикулярному напрямку до довшої сторони плитки, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При виконанні зовнішніх робіт і (або) при використанні плитки площею більше 0,1 м² застосувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клей на плитку рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1 мм, а на основу – з допомогою шпателя з зубцями. Розмір зубців терки повинен відповідати розміру плитки (див. таблицю «Витрати сухої суміші»). Коригувати положення плитки можна протягом 20 хв. Не рекомендується укладати плитки без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не меншою, ніж 2 мм. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2,5 год після приготування. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Експлуатація теплої підлоги – не раніше 28 діб після укладання плитки.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 ºС до +30 ºС.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 ºС та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

 

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,21 – 0,23 л на 1 кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші, не менше 150 хв
Відкритий час, не менше 30 хв
Час коригування, не менше 20 хв
Зміщення матеріалу, що закріплюється, не більше 0,5 мм
Міцність зчеплення з основою після:

– витримування в повітряно-сухих умовах, не менше

– замочування у воді, не менше

– навперемінного заморожування і відтавання, 75 циклів, не менше

– температурного впливу, не менше

 

1,6 МПа

1,6 МПа

1,6 МПа

 

1,6 МПа

Прогин, не менше 2,5 мм
Час можливого технологічного пересування, не раніше 48 год
Температура виконання робіт +5 ºС ¸ +30 ºС
Температура експлуатації -30 ºС , +80 ºС
Витрати сухої суміші
Площа плит, м2, (розмір) Розмір зубців терки, мм Розрахункова витрата сухої суміші, кг/м2
до 0,10 (30х30 см) 8 4,7
до 0,16 (40х40 см) 10 5,2
до 1,00 (100х100 см) 12 6,0
Великого формату (понад 1,0 м) Шпатель з напівкруглими зубцями від 6,0

Витрата сухої суміші залежить від нерівності поверхні та розміру зубців терки. Розрахункова витрата сухої суміші вказана по рівній поверхні.

 

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.