Ферозіт МЕГАФЛЕКС

Клей супереластичний для плитки великих розмірів

Ціна: 389 грн
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

армований волокном

для «теплих» підлог

для зовнішніх і внутрішніх робіт

для облицю­вання цоколів, балконів і терас

для облицювання басейнів

для плиток площею до 1 м2

еластичний

Ферозіт МЕГАФЛЕКС — армована волокном полімермінеральна модифікована суха клейова суміш на основі високоякісного цементу та модифікаторів провідних європейських виробників для облицювання бетонних, цементних та цементно-вапняних основ, гіпсу, гіпсокартону плитками з природного і штучного каменю, гресу великих розмірів з водопоглинанням від 0% на поверхнях, що зазнають дії води, замерзання (чи нагрівання): терасах, цоколях, балконах, басейнах, підлогах з підігрівом, камінів, печей (температура поверхні до 80 ºС), а також по старій керамічній плитці. Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Цементні штукатурки та стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед укладанням плитки. Нерівності більше 5 мм вирівняти клеєм Ферозіт МЕГАФЛЕКС за добу до початку робіт. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі основу обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1. Плитку очистити від пилу, забруднень, які можуть зменшити адгезію клею. Для гідроізоляції зовні та всередині будівель на балконах, терасах, душових у ванних кімнатах рекомендується використовувати гідроізоляційну суміш Ферозіт 360.

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,21-0,23 л води на 1 кг сухої суміші, засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

На підготовану основу нанести шпателем тонкий шар розчинової суміші.  Теркою з прямокутними чи заокругленими зубцями (при площі плитки більше 0,6 м.кв.) вирівняти товщину шару у перпендикулярному напрямку до коротшої сторони плитки, після чого викласти плитки, притискаючи їх до основи. При виконанні зовнішніх робіт і (або) при використанні плитки розміром більше 30х30 см застосувати техніку двостороннього приклеювання: нанести клей на плитку рівномірно по всій поверхні товщиною біля 1 мм, а на основу – з допомогою шпателя з зубцями. Розмір зубців терки повинен відповідати розміру плитки (див. таблицю «Витрати сухої суміші»). Коригувати положення плитки можна протягом 20 хв. Не рекомендується укладати плитки без шва. Ширина шва між плитками повинна бути не меншою, ніж 2 мм. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 2,5 год після приготування. Використовувати покриття та здійснювати затирання швів можна через 48 год. Експлуатація теплої підлоги – не раніше 28 діб після укладання плитки.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 ºС до +30 ºС.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 ºС та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Заходи безпеки

Суміш містить цемент, і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід оберігати очі та шкіру. У разі потрапляння розчинової суміші в очі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. Не допускати попадання продукту до стічних вод, каналізації, водоймищ. Утилізацію здійснювати згідно з вимогами чинних норм.

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,21-0,23 л на 1кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші, не менше 2,5 год
Відкритий час, не менше 30 хв
Час коригування, не менше 20 хв
Зміщення матеріалу, що закріплюється, не більше 0,5 мм
Міцність зчеплення з основою після:

– витримування в повітряно-сухих умовах, не менше

– замочування у воді, не менше

– навперемінного заморожування і відтавання, 75 циклів, не менше

– температурного впливу, не менше

 

1,4 МПа

1,4 МПа

1,4 МПа

 

1,4 МПа

Прогин, не менше 2,5 мм
Час можливого технологічного пересування, не раніше 48 год
Температура виконання робіт +5 ºС ¸ +30 ºС
Витрати сухої суміші
Площа плит, м2, (розмір) Розмір зубців терки, мм Розрахункова витрата сухої суміші, кг/м2
до 0,01 (10х10см) 4 2,4
до 0,04 (20х20см) 6 3,6
до 0,09 (30х30см) 8 4,8
до 0,16 (40х40см) 10 6
   до 1,00 (100х100см) 12 7,2

Витрата сухої суміші залежить від нерівності поверхні та розміру зубців терки. Розрахункова витрата сухої суміші вказана по рівній поверхні.

Зберігання

Суміш зберігати в сухих приміщеннях в непошкодженій упаковці. Не допускати контакту мішків з вологими стінами чи підлогою. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців від дати виготовлення.

При використанні даного продукту не за призначенням чи у невідповідних умовах виробник не несе відповідальності за отриманий результат.Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті інтернет-магазину “i-ferozit.com.ua” !
Для нас важлива Ваша думка, тому просимо, питання, побажання та пропозиції писати тут.
Дякуємо, що Ви з нами :))

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.