Ферозіт Грунт 9

Гідрофобізуюча Грунтовка-імпрегнат з підвищеною стійкістю до дії води

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Для поглинаючих мінеральних основ

Запобігає утворенню висолів

Зміцнює

Ферозіт Грунт 9 Дельфін – проникаюча грунтовка зміцнюючої та гідрофобізуючої дії. Призначена для обробки та захисту мінеральних поверхонь: силікатна цегла, природний камінь, відкриті цегляні кладки, мінеральні штукатурки, пористий і легкий бетон, шви між плитками. Атмосферостійка, УФ – стійка, паропроникна, водовідштовхувальна, зміцнює поверхню, запобігає утворенню висолів та плям. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 5, 1 л

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, cолей, залишків фарб, мастил та ін. Нові основи, виконані цементними сумішами, витримати не менше, ніж 28 діб.

Ферозіт Грунт 9 Дельфін випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Емульсію не розводити.

Ферозіт Грунт 9 Дельфін наносити за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після всмоктування попереднього шару методом «мокре по мокрому». При грунтуванні не допускати утворення потьоків та утворення глянцевої плівки. Час висихання до початку експлуатації – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. При інших умовах час висихання грунтовки може змінюватися. Загрунтовані поверхні оберігати від дії вологи не менше 24 годин.

Роботи виконувати при температурі навколишнього природного середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 80 %. При використанні Ферозіт Грунт 9 Дельфін можливе зростання інтенсивності кольору основи.

Не наносити під прямим сонячним промінням.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.