Ферозіт Грунт 7

Засіб для профілактики та усунення грибків та бактерій на поверхнях

Ціна: 99.00 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Готова до використання

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Ферозіт Грунт 7 —протигрибковий засіб для профілактики та усунення плісеневих грибків, водоростей, лишайників, бактерій та дріжджів з штукатурки, кам’яних та бетонних поверхонь, дахів, покриття з фарб. При додаванні до штукатурних розчинів підвищується їх стійкість до дії мікроорганізмів. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 5л; 1л

Поверхню, вражену мікроорганізмами, очистити і старанно промити водою.

Ферозіт Грунт 7 випускається у вигляді розчину, готового до застосування.

Протигрибковий засіб наносити на суху підготовану основу за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. При наявності постійного підмокання ефективність засобу може знижуватись.Час висихання 2 – 3 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %.

Роботи виконувати при температурі від +5 °С до +30 °С та відносній вологості повітря до 80 %.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.