Ферозіт Грунт 15

СИЛІКАТНА грунтовка (рекомендовано для газобетону та вапняних “ШТУКів”)

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Готова до використання

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Екологічна

Зменшує водопоглинання

Паропроникний

Ферозіт Грунт 15 —універсальна грунтовка на основі рідкого скла з органічними добавками для обробки  бетонних основ, стяжок, цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок. Володіє високими адгезією до основи, проникаючою здатністю, паропроникна. Особливо ефективна для закріплення основ перед нанесенням вапняних та силікатних матеріалів, а також для реставрації пам’яток архітектури. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Фасування – 10л; 5л; 1л

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, солей, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по нових вапняних та цементних штукатурках вони мають бути витримані не менше 14 діб.

Ферозіт Грунт 15 випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Перед використанням збовтати.

Грунтовку наносити за допомогою щітки рівномірним шаром, ретельно втираючи її в основу. Час висихання покриття 2-3 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Подальшій обробці поверхня може піддаватися не раніше, ніж через 12 год.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8 °С до +30 °С та відносній вологості повітря до 80 %.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.