Ферозіт Грунт 1

ЗМІЦНЮЮЧА грунтовка глибокого проникнення

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Готова до використання

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Зменшує водопоглинання

Зміцнює

Не містить розчинників

Ферозіт Грунт 1 — універсальна грунтовка глибокого проникнення на основі стирол-акрилової мікроемульсії з дрібними частинками, які відмінно проникають в пористі субстрати. Призначена для зміцнення слабких та поглинаючих поверхонь (штукатурки, піно- та газобетон, гіпсокартон, гіпсові та цегляні поверхні), покращення технологічності нанесення та адгезії опоряджувальних матеріалів до основи. Ефективна для закріплення основ перед наклеюванням легких шпалер та нанесенням водно-дисперсійних фарб. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Фасування – 10л; 5л; 1л

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, солей, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін.

Ферозіт Грунт 1 випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Емульсію не розводити.

Грунтовку Ферозіт Грунт 1 нанести за допомогою щітки, пензля або валика тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після всмоктування попереднього шару, але до його висихання. Час висихання 2-3 год при температурі навколишнього середовища +20 0С та відносній вологості повітря 60 %. При інших умовах час висихання грунтовки може змінюватись.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 80 %.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.