Ферозіт 427

Суміш самовирівнювальна суміш (гіпсо-цемента) 2-80 mm

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Для теплих підлог

Для товщин 2-80 мм

Екологічна

Тріщиностійка

Ферозіт 427 — полімермінеральна модифікована суха суміш на основі гіпсу, цементу, наповнювачів та модифікаторів провідних європейських виробників для вирівнювання горизонтальних основ (товщина шару 2 – 80 мм) для отримання поверхонь під різноманітні покриття – плитку, лінолеум, паркет, ламінат, ковролін. Для внутрішніх робіт в приміщеннях з низькою дією вологи.

Фасування – 25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та СНиП 2.03.13-88. Основа повинна бути міцною, сухою (вологість не більше 0,5 %), очищеною від пилу, бруду, залишків олійних чи емульсійних фарб, мастил та ін. Технологічні отвори та місця можливого витікання розчинової суміші ущільнити. Основу, що інтенсивно поглинає воду, двічі обробити ґрунтовкою Ферозіт Грунт 1.

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,18 – 0,20 л чистої води на 1 кг сухої суміші (4,5 – 5,0 л води на мішок 25 кг), поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати. Чітко дотримуватись зазначеної кількості води для замішування, надлишок води спричинить розшарування розчинової суміші та втрату міцності готового покриття.

Приготовану розчинову суміш вилити на основу і розподілити по поверхні за допомогою правила, жорсткого віника чи шпателя. Для видалення повітря обробити поверхню жорстким голчатим валиком. З’єднання чергових виливок проводити не пізніше 10 хвилин. При перервах в роботі більше 20 хв інструменти очистити від розчинової суміші. На площах більше 20 м2, а також у вузьких та довгих приміщеннях, слід виконати деформаційні шви, а раніше виконані на основі шви перенести на отриману поверхню. Вилиту суміш необхідно оберігати від швидкого та нерівномірного висихання (уникати попадання прямого сонячного проміння, протягів). До укладання покриття на виконану основу можна приступати через 3 доби при товщині покриття до 10 мм, при більшій товщині – після висихання, але не раніше, ніж через 7 діб.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С. Термін придатності розчинової суміші – не менше 25 хв.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 °С та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,18 – 0,20 л на 1 кг сухої суміші
Термін придатності, не менше 25 хв
Міцність зчеплення з бетонною основою (повітряно-сухі умови), не менше 0,8 МПа
Границя міцності на стиск, не менше:

– через три доби

– через 28 діб

5 МПа

15 МПа

Границя міцності на розтяг при вигині через 28 діб, не менше: 3,5 МПа
Усадка, не більше 0,5 мм/м
Температура виконання робіт +5 ºС ¸ +30 ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2  поверхні при товщині  шару розчину 1 мм 1,7 кг

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.