Ферозіт 405

Самовирівнювальна підлога для «теплих підлог» (2-80 мм)

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

- Армована волокном

- Висока адгезія до основи

- Для всіх видів теплих підлог

- Для зовнішніх та внутрішніх робіт

- Для отримання ідеально горизонтальних поверхонь

- Для товщин 2-80 mm (мм)

- Екологічно чиста

- Зручна у використанні

- Тріщиностійка

Ферозіт 405 — полімермінеральна модифікована суха суміш на основі високоякісного цементу та модифікаторів провідних європейських виробників для влаштування теплих підлог, вирівнювання горизонтальних основ (товщина шару 2 – 80 мм),  отримання гладких горизонтальних поверхонь під різноманітні покриття – плитку, лінолеум, паркет, ламінат, ковролін. При влаштуванні шару понад 30 мм необхідно додавати крупний заповнювач (розміром до 10 мм) у співвідношенні розчинова суміш/заповнювач 1:1.  Може бути використана як покриття підлоги в приміщеннях з помірними  механічними навантаженнями. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Фасування – 25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та СНиП 2.03.13-88. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Технологічні отвори та місця можливого витікання розчинової суміші ущільнити. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. При потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Міцність основи повинна бути не нижче міцності влаштованого покриття.

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,18 – 0,20 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

!!! Чітко дотримуватись зазначеної кількості води для замішування, надлишок води спричинить розшарування розчинової суміші та втрату міцності готового покриття.

Приготовану розчинову суміш вилити на основу і розподілити смугою 50 – 60 см за допомогою планки, жорсткого віника чи шпателя із зубцями. Товщина шару визначається попередньо встановленими реперами. З метою видалення повітря обробити поверхню жорстким голчатим валиком з висотою голки не менше 50 мм. З’єднання чергових виливок проводити не пізніше 30 хвилин. На площах більше 20 м2, а також у вузьких та довгих приміщеннях, слід встановити компенсаційні шви, а раніше виконані на основі шви перенести на отриману поверхню. Вилиту розчинову суміш необхідно оберігати від швидкого та нерівномірного висихання. При влаштуванні теплих підлог забезпечити мінімальну товщину шару розчинової суміші над нагрівним елементом не менше 25 мм. При влаштуванні шару понад 30 мм замішати розчинову суміш, після чого додати крупний заповнювач, повторно перемішати. Викласти розчинову суміш з заповнювачем і розподілити за допомогою планки. Для зниження ризику появи тріщин рекомендовано на поверхню вкладати металеву сітку. Через 24 години поверхня готова до сприйняття початкових навантажень (проходження). Керамічну плитку можна викладати через 3 доби. Експлуатацію теплої підлоги починати через 28 діб після влаштування  самовирівнювальної підлоги.

Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 30 хвилин після приготування.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 °С та вологості 60%. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,18 – 0,20 л на 1 кг сухої суміші
Термін придатності, не менше 30 хв
Міцність зчеплення з бетонною основою (повітряно-сухі умови), не менше 1 МПа
Границя міцності на стиск, не менше:

– через три доби

– через 28 діб

7 МПа

20 МПа

Границя міцності на розтяг при вигині через 28 діб, не менше: 4 МПа
Усадка, не більше 2 мм/м
Температура виконання робіт +5 ºС ¸ +30 ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2  поверхні при товщині  шару розчину 1 мм 1,6 кг

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.