Ферозіт 37

Вапняна фарба для внутрішніх робіт (забезпечує «дихання стін»)

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Анти­бактеріальний ефект

Антиалергенна

Глибокоматова

Натуральний антисептичний ефект

Паропроникний

Стійка до стирання

Ферозіт 37 — фарба вапняна на основі мінеральних наповнювачів, гідратного вапна та функціональних добавок для декоративно-захисного фарбування стін та стель всередині приміщень. Придатна до використання на різноманітних мінеральних поверхнях: вапняні, цементні та цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки, бетонні стіни, гіпсокартонні плити та ін. Володіє високими адгезією до основи, покривною здатністю, стійкістю до стирання та біологічних забруднень, забезпечує “дихання стін”. Найкращий ефект для досягнення оптимального мікроклімату отримується при використанні сумісно з вапняними штукатурками Ферозіт 235, 240 та шпаклівками Ферозіт 340, Ферозіт 10 “Штук 3 Фініш”.

Фасування – 14 кг; 7 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків олійних та емульсійних фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по вапняних та цементних штукатурках вони мають бути витримані не менше 14 діб. Для грунтування основ використовувати силікатну грунтовку Ферозіт Грунт 15. Грунтування поверхні, виконаної з Ферозіт 340, Ферозіт 10 “Штук 3 Фініш”, проводити Ферозіт 37 Вапняна фарба, розведеною водою до 20 %.

Перед застосуванням фарбу перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси. Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці! При використанні фарби з різних партій вимішати її в окремій ємності. При необхідності для отримання робочої консистенції до фарби можна додати до 5% чистої води і ретельно перемішати. Кількість додатної води повинна бути однаковою для всіх упаковок.

Фарбу наносити за допомогою валика, пензля чи фарборозпилювача. Наступні шари фарби можна наносити після висихання попереднього (через 4 – 6 годин). Для колерування використовувати лугостійкі барвники. Перед початком роботи перевірити сумісність фарби і пігменту шляхом фарбування пробної ділянки та оцінки рівномірності забарвлення отриманої поверхні.       Для досягнення бажаного декоративного ефекту достатньо дворазового фарбування. Інструмент вимити водою відразу після використання.

Час висихання покриття до початку експлуатації – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та вологості 60 %. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Покриття набуває своїх властивостей після повного формування плівки (не раніше, ніж 7 діб від нанесення).

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 70 %. При фарбуванні не допускати протягів та надмірного нагрівання поверхні. Інструмент вимити водою одразу після використання.

Час висихання, не менше 4 год
Подальше фарбування, не раніше 6 год
Температура виконання робіт +8 ºС ¸ +30 ºС
Упаковка Витрата на 1 м2 Площа одноразового фарбування з упаковки
7 кг 0,185 кг 38
14 кг 76

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.