Ферозіт 366

Двокомпонентна еластична гідроізоляція

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Висока адгезія до основи

Високоеластична

Витримує гідростатичний тиск водяного стовпа висотою до 20 м (0,2 МПа)

Гідрофобна поверхня після повного висихання

Для улаштування гідроізоляції поверхонь, що деформуються

Екологічно чиста

Легко наноситься

Стійка до дії нафтопродуктів

ФЕРОЗІТ 366 — суміш гідроізоляційна еластична (компонент А + компонент В) на основі високоякісного цементу, дисперсії та додатків провідних європейських виробників. Застосовується для виконання гідроізоляції мінеральних поверхонь та будівельних конструкцій (бетон, цегляна кладка, стяжка, цементно-піщана штукатурка), що піддаються деформаціям (фундаменти, душові, балкони, цоколі, резервуари з водою). Забезпечує надійну гідроізоляцію при періодичному чи постійному зволоженні, при гідростатичному тиску водяного стовпа висотою до 20 м. Поверхня придатна до подальшого облицювання оздоблювальною плиткою. Може бути використана у системі «тепла підлога». Суміш для влаштування гідроізоляції використовувати з боку дії води. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та інших речовин, що знижують адгезію. Цементні штукатурки, стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед влаштуванням гідроізоляції, бетонні – не менше 3 місяців. Тріщини більше 0,5 мм повинні бути розшиті та заповнені. Границя міцності на стиск основи, на яку наноситься гідроізоляція, має бути не менше 15 МПа. Кути, виступи необхідно заокруглити. Перед використанням гідроізоляційної суміші поверхню необхідно зволожити, не допускаючи наявності плівки води.

При нанесенні гідроізоляції на площі, де час виконання робіт перевищує дві години, рекомендовано використовувати по одній частині компоненту А та компоненту В. Вилити компонент В у чисту ємність, поступово засипаючи суху суміш компоненту А при одночасному механічному перемішуванні (при малих обертах, щоб уникнути втягування занадто великої кількості повітря в розчин), до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 120 хв після приготування.

На підготовану основу, в залежності від умов експлуатації та інтенсивності впливу води (див. таблицю «Технічні характеристики»), нанести з допомогою щітки тонкий шар гідроізоляції в одному напрямку, використовуючи метод «мокре по мокрому». Другий шар наносити у перпендикулярному напрямку відносно до попереднього. Штукатурну гідроізоляцію наносити за допомогою шпателя. Нанесення наступного шару виконувати після затвердіння попереднього, але до його висихання. Для збільшення термінів експлуатації та захисту від негативних факторів (ультрафіолет, механічні пошкодження, хімічно агресивне середовище) виконане гідроізоляційне покриття захистити  оздоблювальними матеріалами. Під час гідроізоляції основ з тріщинами, балконів, цоколів та резервуарів з водою використовувати лугостійку армувальну сітку при виконанні першого шару Ферозіт 366. Нанесені гідроізоляційні шари оберігати від прямого сонячного проміння, вітру протягом 3 діб, атмосферних опадів – протягом 1 доби.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +10 ºС до +30 ºС.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 0 С та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Витрати компоненту В для приготування гідроізоляції на 7 кг сухої суміші (компоненту А)

– штукатурної гідроізоляції

– обмазувальної гідроізоляції

 

 

2 л

2 л

Термін придатності розчинової суміші, не менше 120 хв
Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах, не менше 1,4 МПа
Водонепроникність за 24 год, у віці 7 діб, не менше 0,20 МПа
Еластичність при згині, не менше 20 мм
Стійкість до атмосферних опадів через 24 год
Придатність покриття до експлуатації:

– технологічний прохід

– облицювання, вплив води

 

через 3 доби

через 7 діб

Температура виконання робіт +10 ºС ¸ +30 ºС
Температура експлуатації -30 ºС ¸ +70 ºС
Витрати сухої суміші
Умови експлуатації Спосіб виконання Загальна товщина шару, мм Розрахункова витрата сухої суміші, кг/м2
Періодичне зволоження

 

2 шари обмазувальної гідроізоляції 2,0-2,5 2,9-3,9
Постійне зволоження без тиску води

 

2 шари обмазувальної гідроізоляції 2,5-3,5 3,8-5,8
Постійна дія води з тиском 0,2 МПа

 

2 шари обмазувальної гідроізоляції та 1 шар штукатурної гідроізоляції 4,5-5,0 6,5-7,0

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.