Ферозіт 360

Суміш гідроізоляційна

Ціна: 599.00 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Висока адгезія до основи

Морозостійкий

Пластичний

ФЕРОЗІТ 360 — полімермінеральна модифікована суха суміш на основі високоякісного цементу та модифікаторів провідних європейських виробників для гідроізоляції ванн, кухонь, підвалів, балконів, цоколів, фундаментів споруд, резервуарів. Наносити гідроізоляцію можна на мінеральні поверхні, які не піддаються деформаціям (бетон, цементно-піщана штукатурка, стяжка). Суміш для влаштування гідроізоляції використовувати у місцях з позитивним тиском води. Для  внутрішніх та зовнішніх робіт.

Фасування – 25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та інших речовин, що знижують адгезію. Цементні штукатурки, стяжки повинні бути витримані не менше 28 діб перед влаштуванням гідроізоляції, бетонні – не менше 3 місяців. Границя міцності на стиск основи, на яку наноситься гідроізоляція, має бути не менше 15 МПа. Кути, виступи необхідно заокруглити. Перед використанням гідроізоляційної суміші поверхню необхідно зволожити, не допускаючи наявності плівки води.

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,22 – 0,24 л води на 1 кг сухої суміші – при виконанні робіт з допомогою шпателя, та 0,26 – 0,28 – з використанням щітки, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

На підготовану основу нанести з допомогою шпателя чи щітки тонкий шар (див. таблицю «Технічні характеристики») гідроізоляції в одному напрямку, використовуючи метод «мокре по мокрому». Другий шар наносити у перпендикулярному напрямку відносно до попереднього. Штукатурну гідроізоляцію наносити за допомогою шпателя. Нанесення наступного шару виконувати після затвердіння попереднього, але до його висихання. Нанесені гідроізоляційні шари оберігати від прямого сонячного проміння, вітру і дощу протягом 2 діб. Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 60 хв після приготування. Виконане гідроізоляційне покриття захистити оздоблювальними матеріалами.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +10 ºС до +30 ºС.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 0С та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Витрати води для приготування розчинової суміші на 1 кг сухої суміші

– штукатурної гідроізоляції

– обмазувальноїї гідроізоляції

 

 

0,22 – 0,24 л

0,26 – 0,28 л

Термін придатності розчинової суміші, не менше 60 хв
Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряно-сухих умовах, не менше 1,0 МПа
Границя міцності на стиск, не менше:

– через 2 доби

– через 28 діб

 

5 МПа

15 МПа

Придатність покриття до експлуатації:

– технологічний прохід

– облицювання

 

через 3 доби

через 7 діб

Водонепроникність (за 24 год., через 7 діб) не менше 0,05 МПа
Морозостійкість не менше 75 циклів
Температура виконання робіт +10 ºС ¸ +30 ºС
Температура експлуатації -30 ºС ¸ +70 ºС
Витрати сухої суміші
Умови експлуатації Загальна товщина, мм Розрахункова витрата сухої суміші, кг/м2
Періодичне зволоження (2 шари обмазувальної гідроізоляції) 2,0 – 2,5 2,9 – 3,9
Постійне зволоження без тиску води (2 шари обмазувальної гідроізоляції) 2,5 – 3,5 3,8 – 5,8
Постійна дія води з тиском 0,05 МПа (2 шари обмазувальної гідроізоляції та 1 шар штукатурної гідроізоляції) 4,5 – 5,0 6,5 – 7,9

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.