Ферозіт 340

Шпаклівка вапняна СУПЕР-ФІНІШ «Штук 3»

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Анти­бактеріальний ефект

Екологічна

Забезпечує якісну поверхню

Паропроникний

Ферозіт 340 — суха суміш на основі високоякісного гідратного вапна з  наповнювачами та полімерними модифікаторами провідних європейських виробників для фінішного вирівнювання поверхонь, виконаних мінеральними штукатурками по цегляних, бетонних та пінобетонних основах. Використання комплексу вапняних матеріалів дозволяє створити покриття з підвищеною паропроникністю порівняно із іншими матеріалами. Для внутрішніх робіт.

Фасування – 14, 4 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, жирів, залишків олійної або емульсійної фарб. Поверхні, що осипаються, зачистити механічним способом. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити. Слабкі основи укріпити силікатною ґрунтовкою Ферозіт Грунт 15.

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,42 – 0,46 л води на 1кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки суміш повторно перемішати.

Шпаклівку наносити вручну металевим шпателем. Вологу прошпакльовану поверхню можна злегка змочити водою і повторно загладити шпателем. Після висихання поверхні нерівності усунути за допомогою наждачного паперу чи шліфувальної сітки. Поверхня, виконана з Ферозіт 340, придатна до ґрунтування та фарбування не раніше 14 діб після нанесення шпаклівки. Рекомендовано для пофарбування використовувати вапняну фарбу Ферозіт 37. Грунтування здійснювати вапняною фарбою Ферозіт 37, розведеною водою до 20 %, попередньо очистивши поверхню від пилу.

Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 60 хв після приготування (в закритій ємності термін зберігання – 24 год).

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 ºС до +30 ºС.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 0С та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,42 – 0,46 л на 1 кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші в закритій ємності, не менше 24 год
Товщина шару, не більше 1 мм
Границя міцності на стиск, не менше 0,5 МПа
Паропроникність , не менше 0,07 мг/м.год.Па
Температура виконання робіт +5 ºС ¸ +30 ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2 поверхні від 0,5 кг

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.