Ферозіт 219

Цементна штукатурка (10-35 мм)

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

- Водостійка

- Для зовнішніх і внутрішніх робіт

- Екологічно чиста

- Зручна у використанні

- Морозостійка

- Стійка до сповзання

- Товщина шару 10-35 mm (мм)

- Тріщиностійка

ФЕРОЗІТ 219 — модифікована, армована волокном суха суміш на основі високоякісного цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами провідних європейських виробників для вирівнювання з товщиною шару до 35 мм поверхонь з цегли, бетону, старої штукатурки з подальшим оздобленням (плиткою, шпаклюванням, утепленням). Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, однорідною за водопоглинанням, очищеною від пилу, жирів, залишків масляної або емульсійної фарб. Поверхні, що осипаються, зачистити механічним способом. При виконанні штукатурки по бетону, зубилом або іншим гострим інструментом зробити смуги у вигляді густої сітки глибиною біля 3 мм. При виконанні штукатурки по силікатній цеглі використовувати армувальну (металеву) сітку, чи обробити адгезійною фарбою Ферозіт 17 Бетонконтакт. Поверхні з підвищеним водопоглинанням добре зволожити. Слабкі основи укріпити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1 чи силікатною грунтовкою Ферозіт Грунт 15, витримати не менше 6 годин.

Розчинову штукатурну суміш готувати з розрахунку 0,14 – 0,15 л (3,5–3,75 л води на мішок 25 кг) води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному перемішуванні (при малих обертах) до утворення однорідної маси. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

Штукатурну розчинову суміш накидати рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. Товщина шару за один прохід – не більше 35 мм. Надлишок розчинової суміші зібрати дерев’яною або металевою рейкою. Затирання поверхні проводити дерев’яною або пластмасовою теркою після підсихання штукатурки.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +200С та вологості 60%. При інших умовах показники можуть відрізнятись від наведених у таблиці.

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,14-0,15 л на 1кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші, не менше 150 хв
Міцність зчеплення з основою (бетон) після  витримування в повітряно-сухих умовах, не менше 0,3 МПа
Границя міцності на стиск, не менше 7,5 МПа
Морозостійкість, не менше 75 циклів
Паропроникність , не менше 0,05 мг/м .год .Па
Температура виконання робіт +5 ºС  ¸ +30 ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм 15 кг

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.