Ферозіт 120

Клей для гіпсокартону та укладання гіпсових блоків

Ціна: 225.00 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Висока адгезія до основи

Для зведення стін з гіпсових блоків

Екологічно чистий

Паропроникний

Пластичний

Ферозіт 120 — суха клейова суміш на основі високоякісного гіпсу з наповнювачами та полімерними модифікаторами провідних європейських виробників для приклеювання плит з гіпсокартону на цегляні, бетонні, поштукатурені та інші поверхні. Можна застосовувати для попереднього вирівнювання поверхні та для укладання гіпсових блоків. Для внутрішніх робіт.

Фасування- 15 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, залишків фарб, мастил та ін. Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити, при потребі укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Розчинову суміш готувати з розрахунку 0,48 – 0,54 л води на 1 кг клею, засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Після п’ятихвилинної витримки розчинову суміш повторно перемішати.

Розчинову суміш накладати суцільною смугою (залишаючи 3-4 розриви для вентиляції) по периметру і 6-8 грудок в середній частині плити. Плиту з нанесеною розчиновою сумішшю притиснути до основи і вирівняти з використанням правила довжиною 2 м. Плити слід встановлювати з вентиляційними зазорами 1-1,5 см біля підлоги та стелі, з розбіганням швів. Шпаклювання швів між плитами проводити через 6 годин після приклеювання гіпсокартону.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С.

Розчинову суміш використати не пізніше, ніж через 60 хв після приготування. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 °С та вологості 60 %. При інших умовах показники можуть відрізнятися від наведених у таблиці.

Витрати води для приготування розчинової суміші 0,48 – 0,54 л на 1 кг сухої суміші
Термін придатності розчинової суміші, не менше 60 хв
Відкритий час, не менше 15 хв
Час коригування, не менше 10 хв
Температура виконання робіт +5 ºС ¸ +30 ºС
Витрати сухої суміші на 1 м2 поверхні при товщині шару 3 мм 4 кг

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.