Ферозіт 10 Вапняна гладь

Готова до застосування «Вапняна гладь ШТУК 3 ФІНІШ»

Ціна: 82.00 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Білого кольору

Екологічно чистий

Натуральний антисептичний ефект

Паропроникний

Тонкошарова

Тріщиностійка

Ферозіт 10 «ШТУК 3 ФІНІШ» – пластична, готова до використання, екологічно чиста вапняна шпаклівка для фінішного вирівнювання поверхонь стін та стель всередині сухих та вологих приміщень. Використовується по вапняних, цементно-вапняних штукатурках, цегляних, бетонних поверхнях, гіпсокартонних плитах. Після висихання легко шліфується, утворює білу та гладку поверхню для наступного пофарбування вапняними та силікатними фарбами. Попереджує розвиток грибків, має дезінфікуючі та антиалергенні властивості, освіжає повітря в приміщенні. Можливе нанесення ручним та машинним способами.

Фасування – 16, 4, 1,4 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. Поверхні, що осипаються, видалити механічно. Основи з пониженою несучою здатністю обробити Ферозіт Грунт 15. Для запобігання утворення тріщин перед шпаклюванням основу зволожити.

Продукт готовий до використання. Безпосередньо перед використанням вміст відра старанно перемішати дрилем з насадкою при малих обертах. Занадто високі оберти можуть призвести до появи повітряних бульбашок у масі. При шпаклюванні вручну застосовувати шпаклівку в торговому вигляді. При необхідності для отримання робочої консистенції допускається додавання до 1% води на упаковку. Кількість доданої води повинна бути однаковою для всіх упаковок. При нанесенні машинним способом приготування шпаклювальної суміші проводити згідно з рекомендаціями виробника обладнання.

Вапняну шпаклівку нанести на підготовану основу за допомогою нержавіючого шпателя тонким рівномірним шаром товщиною до 3 мм. У випадку більших нерівностей поверхні провести повторне нанесення шпаклівки кількома шарами, зволожуючи при цьому попередній шар. Час висихання одного шару – не менше 3 годин. Дрібні нерівності видалити за допомогою шліфувального паперу чи сітки через 24 години. Пофарбування поверхні проводити не раніше, ніж через 14 діб після нанесення гладі. Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. За інших умов час висихання шпаклівки  може змінюватися.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +10 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 70 %. Інструмент вимити водою відразу після використання.

Від 0,8 кг шпаклівки на 1 м2 поверхні залежно від ступеня рівності поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.