FEROMAL 9 KALKTÜNCHE

Вапняна побілка

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Анти­бактеріальний ефект

Екологічно чиста

Паропроникна

Супербіла

FEROMAL 9 KALKTÜNCHE – супербіла, екологічна, водно-дисперсійна готова до використання побілка. Призначена для декоративно-захисного пофарбування поверхонь стін та стель всередині складських, господарських, підвальних приміщень, у сільському господарстві – для захисту плодових дерев. Придатна для дезінфекції різноманітних мінеральних поверхонь: цементні та цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки, бетонні стіни та ін. Володіє високою паропроникністю, призупиняє розвиток плісняви, забезпечує «дихання стін».

Фасування – 12,5; 6,25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити силікатною грунтовкою FEROMAL 15 SILIKATGRUND або розбавленою (до 10%) побілкою. При виконанні робіт по традиційній вапняній штукатурці з метою уникнення плям вона має бути витримана не менше 14 діб. Для грунтування пористих поверхонь побілку розбавити, додаючи до 10 % води на упаковку. Поверхні, раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами зі вмістом крейди, вимити водою з додаванням миючих засобів.

FEROMAL 9 KALKTÜNCHE готова до використання.  Перед застосуванням побілку перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси.

FEROMAL 9 KALKTÜNCHE наносити за допомогою пензля, щітки чи фарборозпилювача. Для досягнення бажаного декоративного ефекту достатньо дворазового фарбування (не враховуючи грунтування). Інструмент вимити водою відразу після використання.

Час висихання покриття – 4-6 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. Кожен наступний шар побілки наносити через 24 години після висихання попереднього. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно подовжується.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8 °C до +30 °С.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.