FEROMAL 52

Універсальна структурна фарба STRUKTURFARBE

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Атмосферостійка

Висока зносостойкість

Водостійка

Приховує дрібні нерівності

Стійка до впливу води

Стійка до УФ-променів

FEROMAL 52 STRUKTURFARBE — атмосферостійка, готова до використання структурна фарба. Призначена для створення тонкошарового декоративного рельєфного покриття на попередньо підготованих основах, виконаних з бетону, цементних та цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних плит, ДСП, ДВП, QSB, OSB, а також при влаштуванні декоративного шару по системі теплоізоляції. Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Придатна для відновлення старих поверхонь акрилових фарб з високою несучою здатністю. Характеризується високою адгезією, еластичністю, міцністю, ударостійкістю. Забезпечує «дихання стін». Приховує дрібні дефекти та нерівності поверхні. Виготовляється білого кольору. Тонується за каталогами NCS, Color Harmony, Feromal Color System та інших. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Фасування – 7,5 кг; 15 кг; 25 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, солей, залишків фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по свіжій цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб. Поверхні, пофарбовані водно-дисперсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Для покращення адгезії та зменшення витрат поверхню перед нанесенням FEROMAL 52 STRUKTURFARBE рекомендовано обробити грунтувальною фарбою FEROMAL 11 PUTZGRUND, забарвленою відповідно до кольору структурної фарби. Нанесення FEROMAL 52 STRUKTURFARBE виконувати не раніше, ніж через 24 годин після грунтування основи.

Перед застосуванням FEROMAL 52 STRUKTURFARBE перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси.

Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці! При використанні структурної штукатурки з різних партій вимішати їх в окремій ємності.

FEROMAL 52 STRUKTURFARBE нанести на підготовану основу за допомогою структурного валика шаром товщиною до 2 мм. На одній площині роботи слід проводити безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре по мокрому». При необхідності перервати роботу стики слід виконувати з використанням малярної стрічки. З метою уникнення різниці у відтінках та нерівномірного забарвлення не доводити до пересихання країв нанесеної суміші та використовувати масу з одної виробничої партії, вказаної на упаковці.

Від початку виконання зовнішніх робіт і до висихання фарби поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, сильного вітру та від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою.

Час висихання покриття – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 0С та відносній вологості 60%. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Повної зносостійкості покриття набуває через 28 діб.

Можливе додаткове декорування виконаної поверхні водорозчинними лаками, фарбами, лазурями та восками.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С і відносній вологості до 80%. Інструмент вимити водою відразу після використання.

Колір Степінь

глянцю

Стійкість Клас стирання (ДСТУ EN 13300:2012) Паропроникність (V) ДСТУ EN 1062-1:2012 Водопроникність (W) ДСТУ EN 1062-1:2012 Витрати
білий матовий до вологого та  сухого стирання та миття І V2 W2 від 0,7 кг на 1м2 поверхні залежно від товщини шару та способу нанесення *

* – витрати фарби залежать від поглинальної здатності та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.