FEROMAL 37

Білосніжна вапняна фарба KALKFARBE

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Антиалергенна

Високопаропроникна

Глибокоматова

Екологічна

Натуральний антисептичний ефект

Стійка до стирання

FEROMAL 37 KALKFARBE — білосніжна, глибокоматова, паропроникна, вапняна фарба для декоративно-захисного фарбування стін та стель всередині приміщень. Придатна до використання на різноманітних мінеральних поверхнях: вапняні, цементні, цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки, бетонні стіни, гіпсокартонні плити та ін. Володіє високими адгезією до основи, покривною здатністю, стійкістю до стирання та біологічних забруднень, забезпечує «дихання стін». Найкращий ефект для досягнення оптимального мікроклімату отримується при використанні сумісно з вапняними штукатурками Ферозіт 235, Ферозіт 240 та шпаклівкою Ферозіт 340.

Фасування – 7 кг; 14 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків олійних та емульсійних фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по вапняних та цементних штукатурках вони мають бути витримані не менше 14 діб.

Для грунтування основи використовувати силікатну грунтовку FEROMAL 15 SILIKAT-GRUND.

Грунтування поверхні, виконаної з вапняної шпаклівки Ферозіт 340, проводити FEROMAL 37 KALKFARBE, розведеною водою до 20 %.

Перед застосуванням фарбу перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси. Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці! При використанні фарби з різних партій вимішати її в окремій ємності. При необхідності для отримання робочої консистенції до фарби можна додати до 5% чистої води і ретельно перемішати. Кількість доданої води повинна бути однаковою для всіх упаковок.

FEROMAL 37 KALKFARBE наносити за допомогою валика, пензля чи фарборозпилювача. Наступні шари фарби можна наносити після висихання попереднього, але не раніше ніж через 4 – 6 годин. Для колерування використовувати лугостійкі барвники. Перед початком роботи перевірити сумісність фарби і пігменту шляхом фарбування пробної ділянки та оцінки рівномірності забарвлення отриманої поверхні. Для досягнення бажаного декоративного ефекту достатньо дворазового фарбування.

Час висихання покриття до початку експлуатації – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та вологості 60 %. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8 °С до +30 °С. При фарбуванні не допускати протягів та надмірного нагрівання поверхні. Інструмент вимити водою відразу після використання.

Колір Степінь

глянцю

Стійкість Клас стирання (ДСТУ EN 13300:2012) Витрати
білосніжний глибокоматовий до сухого стирання V від 185 г на 1 м2 поверхні при одноразовому нанесенні. *

* – витрати фарби залежать від поглинальної здатності та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.