FEROMAL 32 GOLD

Декоративна лазур DEKOLAZUR

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

100% акрилова основа

Безколірна

Глянцева

З вмістом блискіток

Нейтральний запах

FEROMAL 32 DEKOLAZUR — прозора, глянцева, водна акрилова лазур для створення декоративних акцентів. Придатна до використання на різноманітних рельєфних поверхнях: структурних фарбах; шпалерах під пофарбування; декоративних штукатурках. Володіє високими адгезією до основи, стійкістю до стирання. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

В залежності від позначення на упаковці може містити блискітки:

– Gold –блискітки золотого кольору;

– Silver – блискітки срібного кольору;

– Ultra – блискітки голографічні;

– Classik – прозора, без блискіток.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від пилу, бруду, жиру, цвілі, грибків, солей, залишків фарб та мастил та ін.

FEROMAL 32 DEKOLAZUR готова до використання. При тривалому зберіганні можливе осідання блискіток. Перед застосуванням перемішати до отримання однорідної маси.

Для досягнення бажаного декоративного ефекту FEROMAL 32 DEKOLAZUR наносити за допомогою пензля рівномірним шаром в різних напрямах.

Час висихання покриття до початку експлуатації – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. Покриття набуває своїх властивостей після повного формування плівки (не раніше 7 діб від початку нанесення). При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8 °С до +30 °С та відносній вологості повітря до 80%. Не допускати протягів та надмірного нагрівання поверхні. При виконанні робіт назовні оберігати поверхню від прямого сонячного проміння, дощу, сильного вітру та від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою від початку нанесення і до висихання матеріалу. Інструмент вимити водою відразу після використання.

Від 85 г на 1 м2 поверхні, або до 120 м2 з упаковки при одноразовому нанесенні.

Витрати залежать від типу та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.