FEROMAL 30 Acrylweiss

Білосніжна інтер’єрна акрилова фарба ACRYLWEISS

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Білосніжна

Висока покривна здатність

Високопаропроникна

Екологічно чиста

Матова

Стійка до вологого стирання

FEROMAL 30 ACRYLWEISS — високоякісна, білосніжна, матова, водно-дисперсійна фарба для професійного декоративно-захисного фарбування стін та стель всередині приміщень. Призначена для використання на попередньо підготовані різноманітні мінеральні поверхні: гіпсові, цементні та цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки, бетонні стіни, а також ДСП, ДВП, гіпсокартонних плитах та ін. Придатна для фарбування поверхонь, виконаних акриловими штукатурками. Володіє високими адгезією до основи, покривною здатністю, стійкістю до вологого стирання, забезпечує «дихання стін». Для внутрішніх робіт.

Фасування – 7,5 кг; 15 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по традиційній цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб, по тонкошарових мінеральних штукатурках – 7 діб. Поверхні, раніше пофарбовані водоемульсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Для грунтування фарбу розбавити, додаючи до 10% води на упаковку. Нанесення фарби виконувати не раніше, ніж через 12 годин після грунтування основи.

Перед застосуванням FEROMAL 30 ACRYLWEISS перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної маси.

При необхідності для отримання робочої консистенції до фарби можна додати чисту воду (до 5 %) і ретельно перемішати. Кількість доданої води повинна бути однаковою для всіх упаковок.

При нанесенні фінішного шару використовувати нерозбавлену фарбу.

Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. При використанні фарби з різних партій вимішати її в окремій ємності.

FEROMAL 30 ACRYLWEISS наносити за допомогою валика, пензля чи фарборозпилювача. На одній площині роботи слід проводити безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре по мокрому». З метою уникнення різниці у відтінках та нерівномірного забарвлення використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. Для досягнення бажаного декоративно-захисного ефекту рекомендоване дворазове фарбування (не враховуючи грунтування фарбою). Кожен наступний шар фарби можна наносити після висихання попереднього, але не раніше ніж через 4-5 год. Час висихання  покриття – 3 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. При виконанні фарбування не допускати протягів та надмірного нагрівання поверхні.

Інструмент вимити водою відразу після використання. Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С відносній вологості повітря до 60 %.

Колір Степінь

глянцю

Стійкість   Клас стирання (ДСТУ EN 13300:2012) Витрати
білосніжний матовий до вологого та  сухого стирання ІІІ 1 л покриває до 12 м2 поверхні при одноразовому нанесенні *

* – витрати фарби залежать від поглинальної здатності та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.