FEROMAL 1

Білосніжна фінішна акрилова шпаклівка SUPERACRYL FEINSPACHTEL

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Еластичний

Легко наноситься

Паропроникний

Тонкошарова

Тріщиностійка

FEROMAL 1 SUPERACRYL FEINSPACHTEL – високоякісна, готова до використання акрилова шпаклівка для фінішного вирівнювання поверхонь стін та стелі. Після висихання легко шліфується, утворює білосніжну та ідеально гладку поверхню для наступного пофарбування всіма видами дисперсійних фарб всередині приміщень. Придатна до використання на гіпсових, цементних, цементно-вапняних штукатурках, гіпсокартонних плитах, а також попередньо підготованих бетонних основах. Можливе нанесення ручним та машинним методом. Тонується універсальними водорозчинними барвниками, тонувальними фарбами.

Фасування – 1,4; 5; 8 та 16 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін.

Перед нанесенням шпаклівки поверхню обов’язково обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Продукт готовий до використання. Безпосередньо перед використанням FEROMAL 1 SUPERACRYL FEINSPACHTEL старанно перемішати дрилем з насадкою при малих обертах. Занадто високі оберти можуть призвести до появи повітряних бульбашок у масі.

При шпаклюванні вручну застосовувати шпаклівку в торговому вигляді.

При нанесенні машинним методом приготування шпаклювальної суміші проводити згідно з рекомендаціями виробника обладнання.

FEROMAL 1 SUPERACRYL FEINSPACHTEL нанести на суху підготовану основу за допомогою нержавіючого шпателя тонким рівномірним шаром товщиною до 1 мм. У випадку більших нерівностей поверхні провести повторне нанесення шпаклівки кількома шарами. Час висихання одного шару 3-4 години. Наступні шари наносити після висихання попереднього шару. Після повного висихання шпаклівки дрібні нерівності видалити за допомогою шліфувального паперу чи сітки. Фарбування можна проводити не раніше, ніж через 24 години.

Вказані рекомендації стосуються температури навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання шпаклівки може змінюватися.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 70%. Інструмент вимити водою відразу після використання.

від 0,25 кг шпаклівки на 1 м2 поверхні залежно від ступеня рівності поверхні.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.