FEROMAL 40 БАЗА А

Шовковисто-матова латексна інтер’єрна фарба SATIN LATEX 7

Ціна: 759 грн
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Висока покривна здатність

Висока ступінь білизни

Високопаропроникна

Стійка до миття

Стійка до стирання

Шовковисто-матова

FEROMAL 40 SATIN LATEX— високоякісна, декоративна, латексна фарба для створення шовковисто-матових інтер’єрних поверхонь. Призначена для використання на попередньо підготовані різноманітні поверхні: гіпсові, цементні та цементно-вапняні штукатурки та шпаклівки, бетонні стіни, а також ДСП, ДВП, гіпсокартонні плити та ін. Володіє високими адгезією до основи, покривною здатністю (клас 2 згідно з ДСТУ EN 13 300), стійкістю до мокрого стирання (клас 2 згідно з ДСТУ EN 13 300), забезпечує «дихання стін». Ефективна в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Тонується за каталогами NCS, Color Harmony, Feromal Color System та інших. Для внутрішніх робіт.

Фасування – 13 кг

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін. При виконанні робіт по cвіжій цементній штукатурці вона має бути витримана не менше 28 діб, по тонкошарових мінеральних штукатурках – 7 діб. Поверхні, раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами, вимити водою з додаванням миючих засобів. Основи з пониженою несучою здатністю, з підвищеним водопоглинанням обробити грунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 1.

Для грунтування пористих поверхонь фарбу розбавити, додаючи до 10% води на упаковку. Нанесення фарби виконувати не раніше, ніж через 12 годин після грунтування основи.

Перед застосуванням фарбу перемішати при малих обертах з використанням дриля з насадкою до отримання однорідної консистенції. Для грунтування фарбу розбавити додаванням до 10% води. При нанесенні фінішного шару використовувати нерозбавлену фарбу.

При використанні фарби насичених кольорів рекомендовано виконати проміжне покриття у відповідному пастельному відтінку, тоноване на основі FEROMAL 40 SATIN LATEX 7 (База А).

Для забезпечення рівномірності кольору на однорідних поверхнях використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. При використанні фарби з різних партій вимішати її в окремій ємності.

FEROMAL 40 SATIN LATEX 7 наносити за допомогою валика, пензля чи фарборозпилювача. На одній площині роботи слід проводити безперервно, дотримуючись правила нанесення «мокре по мокрому». З метою уникнення різниці у відтінках та нерівномірного забарвлення використовувати матеріали з одної виробничої партії, вказаної на упаковці. Для досягнення бажаного декоративно-захисного ефекту рекомендоване дворазове фарбування (не враховуючи грунтування фарбою). Кожен наступний шар фарби наносити після висихання попереднього, але не раніше ніж через 4-6 годин. При фарбуванні не допускати протягів та надмірного нагрівання поверхні.

Час висихання покриття на поверхні – 4 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Повної зносостійкості покриття набуває через місяць.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +5 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 60 %.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Колір Степінь

глянцю

Стійкість Клас стирання (ДСТУ EN 13300:2012) Витрати
білий шовковистоматовий до вологого та  сухого стирання ІІ від 150 г на 1 м2 поверхні, або до 87 м2 з упаковки при одноразовому нанесенні *

* – витрати фарби залежать від поглинальної здатності та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.