FEROMAL 15

Грунтовка силікатна SILIKATGRUND

Ціна: 33 грн
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Готова до використання

для зовнішніх і внутрішніх робіт

Екологічна

Зменшує водопоглинання

Зміцнює

Паропроникний

FEROMAL 15 SILIKATGRUND—універсальна грунтовка на основі рідкого скла з органічними добавками для обробки бетонних основ, цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок. Володіє високими адгезією до основи та проникаючою здатністю, паропроникна. Особливо ефективна для закріплення основ перед нанесенням вапняних та силікатних фарб.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог                       ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ–Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, солей, цвілі, грибків, залишків олійних та емульсійних фарб, мастил та ін. Нові основи, виконані цементними штукатурними сумішами, витримати не менше, ніж 28 діб.

FEROMAL 15 SILIKATGRUND випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Перед використанням збовтати.

FEROMAL 15 SILIKATGRUND наносити за допомогою щітки рівномірним шаром, ретельно втираючи її в основу.                     Час висихання покриття 2-3 год при температурі навколишнього середовища +200С та відносній вологості повітря 60%. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Подальшій обробці поверхня може піддаватися не раніше, ніж через 12 год.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8OС до +30OС і відносній вологості повітря до 80%.

 

Увага!

При застосуванні уникати попадання FEROMAL 15 SILIKATGRUND на скляні, лаковані, металічні, дерев’яні, клінкерні поверхні, що може призвести до їх пошкодження.

0,1-0,2 л на 1м2 поверхні. Витрати залежать від поглинальної здатності та типу структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті інтернет-магазину “i-ferozit.com.ua” !
Для нас важлива Ваша думка, тому просимо, питання, побажання та пропозиції писати тут.
Дякуємо, що Ви з нами :))

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.