FEROMAL 15

Грунтовка силікатна SILIKATGRUND

Ціни уточнюйте у Вашого персонального менеджера

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Готова до використання

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

Екологічна

Зменшує водопоглинання

Зміцнює

Паропроникний

FEROMAL 15 SILIKATGRUND — універсальна грунтовка на основі рідкого скла з органічними добавками для обробки бетонних основ, цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок. Володіє високими адгезією до основи та проникаючою здатністю, паропроникна. Особливо ефективна для закріплення основ перед нанесенням вапняних та силікатних фарб.

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, солей, цвілі, грибків, залишків олійних та емульсійних фарб, мастил та ін. Нові основи, виконані цементними штукатурними сумішами, витримати не менше, ніж 28 діб.

FEROMAL 15 SILIKATGRUND випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Перед використанням збовтати.

FEROMAL 15 SILIKATGRUND наносити за допомогою щітки рівномірним шаром, ретельно втираючи її в основу. Час висихання покриття 2-3 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60%. При високій вологості та низькій температурі час висихання значно продовжується. Подальшій обробці поверхня може піддаватися не раніше, ніж через 12 год.

Роботи виконувати при температурі навколишнього середовища, матеріалу та основи від +8 °С до +30 °С і відносній вологості повітря до 80%.

 Увага!

При застосуванні уникати попадання FEROMAL 15 SILIKATGRUND на скляні, лаковані, металічні, дерев’яні, клінкерні поверхні, що може призвести до їх пошкодження.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.
    Заповнення усіх полей обов’язкове.

    Дякуємо
    що надіслали нам листа!

    Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.