LeoMix Grund

УНІВЕРСАЛЬНА ГРУНТОВКА

Ціна: 127.00 грн
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Готова до використання

Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Зменшує водопоглинання

Не містить розчинників

Покращує адгезію

LeoMix Grund — універсальна грунтовка на основі акрилової дисперсії для обробки бетонних, цементних та гіпсових поверхонь, гіпсокартонних листів, ДСП перед їх шпаклюванням, фарбуванням чи наклеюванням шпалер для отримання поверхні з рівномірним водопоглинанням, для покращення адгезії, зменшення витрат оздоблювальних матеріалів. Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, солей, цвілі, грибків, залишків фарб, мастил та ін.

Грунтовка LeoMix Grund  випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Емульсію не розводити.

 

Грунтовку LeoMix Grund наносити за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після висихання попереднього шару. Час висихання 2-3 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60%. При інших умовах час висихання грунтовки може змінюватись. Роботи виконувати при температурі від +5°С до +30°С.

ВИТРАТИ

0,05-0,2 л на 1 м² поверхні. Витрати залежать від ступеня поглинання основи.Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.