FEROMAL 8

Грунтовка гідрофобізуюча SILICONGRUND

Ціна: 129 грн/уп
Очистити
Артикул: Невідомо

Розрахувати потреби матеріалу:

Площа:

м2

Розрахунок:

Високопаропроникна

Водостійкий

Готова до використання

Для поглинаючих мінеральних основ

FEROMAL 8 SILICONGRUND – однокомпонентна грунтовка для гідрофобізуючої обробки пористих мінеральних поверхонь: силікатна цегла, природний камінь, відкриті цегляні кладки, мінеральні штукатурки, пористий і легкий бетон. Придатна для обробки поверхонь, виконаних мінеральними фарбами. Атмосферостійка, УФ –стійка, паропроникна, водовідштовхуюча. Для зовнішніх робіт.

Фасування – 5 л; 1 л

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, цвілі, грибків, мохів, cолей, залишків фарб, мастил та ін. Нові основи, виконані цементними сумішами, витримати не менше, ніж 28 діб.

FEROMAL 8 SILICONGRUND випускається у вигляді емульсії, готової до використання. Перед використанням збовтати.

FEROMAL 8 SILICONGRUND наносити за допомогою щітки тонким рівномірним шаром. Основи з підвищеним водопоглинанням повторно обробити після всмоктування попереднього шару методом «мокре по мокрому». При грунтуванні не допускати утворення патьоків. Час висихання до початку експлуатації – 24 год при температурі навколишнього середовища +20 °С та відносній вологості повітря 60 %. При інших умовах час висихання грунтовки може змінюватися.

Роботи виконувати при температурі навколишнього природного середовища, матеріалу та основи від +10 °С до +25 °С і відносній вологості повітря до 80%. Від початку виконання робіт і до висихання поверхню оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, сильного вітру та від’ємних температур. Для цього завішувати риштування сіткою, плівкою чи фольгою. Загрунтовані поверхні оберігати від дії вологи не менше 24 годин.

Інструмент вимити водою відразу після використання.

Увага!

При застосуванні уникати попадання FEROMAL 8 SILICONGRUND на скляні, лаковані, дерев’яні поверхні фасадів та рослини.

від 0,1 л на 1м2 поверхні при одноразовому нанесенні.

Витрати залежать від поглинальної здатності, типу та структури поверхні. Точні витрати визначаються шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Компанія "Ферозіт" залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати параметри, упаковку, назву, ціни та інші характеристики продукції. Актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації компанією не приймаються і не розглядаються !Форма зворотнього зв’язку

Вітаємо Вас на сайті ТОВ “Ферозіт”!

Питання опрацьовуються операторами у робочі дні з 10:00 до 18:00. Якщо питання задане у не робочій час, воно буде опрацьоване у наступний робочий день.

Заповнення усіх полей обов’язкове.

Дякуємо
що надіслали нам листа!

Відповідь на Ваше питання буде опрацьована найближчим часом.